MONTÁŽ

Postavíme Vám altánky či chatky za 1 deň

Podkladová plocha pod chatku

Pred montážou si starostlivo pripravte podkladovú plochu, na ktorej bude vaša záhradná chatka stáť. Podkladová plocha by mala byť pevná a rovná a vyvýšená aspoň 10 cm nad okolitým terénom. Najvhodnejšia je  betónová platňa zhotovená na štrkovom lôžku. Ak však nemôžete túto alternatívu zvoliť, môžete ako podklad použiť zámkovú dlažbu. Ak ani táto alternatíva nie je možná, napríklad z dôvodu nedostupnosti terénu, alebo z dôvodu minimalizovania nákladov na prípravu podkladu, stačí Vám pripravíť 36ks betónových kociek, prípadne betonových zatrávňovačov (obrázky dole), ktoré si naši pracovníci sami uložia do vodováhy. Na takto pripravený vyvýšený podklad sa každých 50-60cm kladú podkladové hranoly, ktoré sú už impregnované a sú súčasťou záhradnej chatky, ktorú Vám dodáme. Týmto sa zabezpečí vzduchová medzera a priedušnosť medzi podkladom a podlahou domčeka a nedochádza k znehodnoteniu spodnej časti chatky vlhnutím a hnilobou.

Montáž drevených záhradných chatiek od: 24m²

Dovoz k zákazníkovi je ZDARMA ! Montáž chatky do 24 m2  našimi pracovníkmi stojí od 200,- do 280,-€ a chatku postavíme za 1 deň na vopred pripravenú plochu. K stavbe záhradnej chatky nie je potrebná elektrická prípojka.

Montáž drevených záhradných chatiek od: 25m² do: 45m²

Dovoz k zákazníkovi je ZDARMA ! Montáž u zákazníka našimi pracovníkmi stojí — od 350 do 450 ,-€ a chatku postavíme za 1 deň na vopred pripravenú plochu. K stavbe záhradnej chatky nie je potrebná elektrická prípojka.

Montáž drevených záhradných altánkov

Podklad – altánky nevyžadujú špeciálnu prípravu podkladu. Nepotrebujú betónovú platňu (okrem altánkov Sunny a Gerda), nakoľko altánky majú samonosnú konštrukciu a v rámci stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky. Stačí iba zarovnať terén a naši pracovníci Vám altánok postavia na betónových kockách, ktoré Vám dovezieme a sú už započítané v cene montáže.

Montáž kovaných altánkov

Dodávka obsahuje montážny plán – môžete si altánok postaviť svojpomocne, alebo si montáž objednať u nás. Cena montáže altánku je 85,-€.